Hakkımızda

Anka Temizlik

İstanbul Anadolu Yakası’nın en köklü temizlik şirketlerinden biriyiz. 2010 yılından beri; evlerinizi, ofislerinizi, inşaat sonrası dağınıklıkları, villalarınızı ve dış cephe camlarınızı pırıl pırıl yapıyoruz.

İşimize büyük önem veriyoruz, en kaliteli ekipman, en kaliteli kimyasallar kullanıyoruz . Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli kriterlerimizden birisidir.

Bildiğiniz gibi insanlar her zaman ziyaret ettikleri ve çalıştıkları yerlerin temiz olmasını istemektedir. Geride bıraktığımız Covid-19 pandemisi, bize temizlik anlayışımızı tekrar sorgulamamızı öğretti. Temizlik ve hijyenin ayrılmaz bir bütün olarak değerlendirilmesi ve bununla birlikte kişisel temizliğe daha fazla dikkat etmemiz gerektiğini pekiştirdi. Dolayısıyla insanlar temizlik konusunda şüphe duydukları mekanlara bir daha uğramaz oldu.

Anka Temizlik bu konunun bilinciyle yapılan temizlik hizmetlerini, insanların sağlığını ve güvenliğini koruma amacıyla yürütmektedir. Anka Temizlik, akıllı teknoloji, sınıfının en iyisi ürünler ve eğitilmiş çalışanlarla her tesisi olması gerekenin en iyi temizlik anlayışı ile buluşturmaktadır. 

Neden Anka Temizlik?

İşimizi sadece yapmakla kalmıyor, sizin mutluluğunuzu da ciddiye alıyoruz. Siz mutlu olmadan biz işimizi bitirmiş sayılmayız. Her işimizi müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştiriyor, sizlerin beklentilerini en üst düzeyde karşılamaya özen gösteriyoruz.

Kaliteli hizmeti cebinizi yakmadan almak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Rekabetçi fiyatlarımızla, temizlik hizmetlerinde kaliteyi herkes için ulaşılabilir kılıyoruz. Kalite ve uygun fiyatı bir araya getirerek, sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Profesyonel Temizlik Hizmetlerimiz:

Ev temizliğinden fabrika temizliğine, Anka Temizlik Firması sektörde bir çok alanda en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. Önceliğimiz memnuniyetinizdir ilkesi ile kusursuz hizmet kalitesi için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Evlerinizin temizliğini, konforunuzu düşünerek ve özenle gerçekleştiriyoruz. Siz ev sahiplerinin beklentilerini karşılamak, temiz ve sağlıklı bir yaşam alanı sunmak bizim önceliğimizdir.  Bakınız: Ev Temizliği

İş yerlerinizde, ofislerinizde verimli bir çalışma ortamı sağlamak adına profesyonel ofis temizlik hizmetleri sunuyoruz. Temizlik konusundaki ihtiyaçlarınızı karşılamak ve sizlere temiz bir çalışma ortamı sunmak bizim işimiz. Bakınız: Ofis Temizliği

İnşaat sonrası dağınıklıkları, yapılan işlerin ardında bıraktığı izleri özenle temizliyoruz. İşinizi bitirdikten sonra geriye temiz, düzenli bir mekan bırakmak, bizim için önemlidir. Ayrıntılar için bakınız: inşaat sonrası temizlik.

Villalarınızın özel ve geniş alanlarını, özenle temizleyerek sizlere konforlu bir yaşam alanı sunuyoruz. Villa temizliğinde uzman ekibimizle, özel ihtiyaçlarınıza uygun temizlik hizmeti sağlıyoruz: villa temizliği

Anka Temizlik profesyonel iç ve dış cam temizleme hizmeti vermektedir. Dış cephe camlarınızı ve iç mekan camlarınızı özel ekipmanlarımız ve uzman ekibimizle pırıl pırıl yapıyoruz. Görüntünüzü korumak ve temiz bir çevreye sahip olmak için bize güvenebilirsiniz. Ayrıntılar için bakınız: Cam temizliği

Anka Temizlik bir çok temizlik alanında hizmet vermektedir. Bunlardan biri de bankaların temizlik işleridir. Kurumsal bir yapıda banka temizliği hizmeti için Anka Temizlik’i tercih edebilirsiniz: Banka temizliği, Ücretsiz teklif için bize ulaşın. 

anka temizlik firması
Scroll to Top